HoşqeLdiniz..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HoşqeLdiniz..

İyi ForumLar !!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Grant'tan Kezman'a...

YazarMesaj
raycolt
TecrübeLi Üye
TecrübeLi Üye
raycolt

Grant'tan Kezman'a... Empty
MesajKonu: Grant'tan Kezman'a...   Grant'tan Kezman'a... Icon_minitimePaz Nis. 06, 2008 3:56 am

Sırp futbolcunun "Mourinho olsaydı, böyle olmazdı" sözlerine Avram Grant, "Onun ne söylediği benim umrumda bile değil" diye cevap verdi.
6.4.2008

‘İnanın ilgilenmiyorum’
Chelsea'nin İsrailli Teknik Direktörü Avram Grant’tan, Fenerbahçe’nin Sırp golcüsü Mateja Kezman’ın kendisi hakkında yaptığı açıklamalara sert yanıt... Grant, Kezman’ın, “Avram Grant’ın hataları bizim maçı kazanmamızda etkili oldu. Mourinho olsaydı, böyle olmazdı” sözlerine “Kezman umrumda bile değil” diyerek karşılık verdi. Tecrübeli çalıştırıcı, “Başkasının benim hakkımda ne düşündüğü hiç önemli değil. Oyuncular ya da başkaları beni sevmiyormuş. İnanın bunlarla ilgilenmiyorum” dedi.

‘Size katılırım ama...’
Grant, “Sadece işimi yapmaya çalışıyorum. Chelsea’nin eski teknik adamları Jose Mourinho ya da Ranieri hakkında insanlar istediklerini söyleyebilir. Şampiyonlar Ligi’ni kazansam bile kamuoyunda hakkımda ağır eleştirilerin olacağını biliyorum. Eğer Chelsea’nin geçtiğimiz 4 yıl boyunca hiç hata yapmadığı doğruysa, sizin görüşlerinize katılırım. Ama böyle bir şey yok. 4-4’lük Tottenham ve Fenerbahçe’ye karşı göstermiş olduğumuz performans bu sezonun en iyi oyunuydu” diye konuştu.

Grant'tan Kezman'a...
1 sayfadaki 1 sayfası