HoşqeLdiniz..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HoşqeLdiniz..

İyi ForumLar !!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Günün Fıkrası ..

YazarMesaj
ecmiyy
TecrübeLi Üye
TecrübeLi Üye
ecmiyy

Günün Fıkrası .. Empty
MesajKonu: Günün Fıkrası ..   Günün Fıkrası .. Icon_minitimeC.tesi Nis. 05, 2008 5:15 am

Karadenizli Temel sehirlerarasi yolcu tasimaciliginda kullanmak üzere >>>>>Ford minibüs satin alir. Ilk sefere çikacagi gün çok heyecanlidir. >>>>>Yolculari tepelemeye doldurur ve yola çikar. Fakat minibüsü öyle hizli >>>>>kullanmaktadir ki minibüsün en arka koltugunda oturan 60 yaslarinda bir >>>>>ihtiyar amca Temel'e:>>>>>-"Yavrum biraz yavas gitsene kaza yapacaksin." deyince Temel heyecanla,>>>>>-"Beybaba sen Ford minibüsü bilir misin?"der.>>>>>Ihtiyar adam Hayir bilmiyorum" deyince Temel>>>>>" O zaman otur yerine bir daha isime karisma" der.>>>>>Neyse seyahat bu sekilde devam eder.Ileride keskin bir virajdan 120 Km >>>>>hizla dönünce uçuruma yuvarlanmaktan sonanda kurtulurlar.Bu arada >>>>>minibüsteki yolculardan orta siralarda oturmakta olan orta yasli bir >>>>>kadin:>>>>>-"Soför bey rica ederim yavas git, evde çoluk çocugumuz bekliyor">>>>>deyince Temel kadina "Abla sen Ford minibüsü bilir misin?" deyince >>>>>kadin>>>>> "hayir nereden bileyim" der. Temel bunun üzerine" O zaman sus, bana >>>>>müdahale etme" der. Yola devam ederler. Artik minibüs öyle süratli >>>>>gitmektedir ki herkesin yüregi agzinda soförün insafa gelmesini bekler. >>>>>Soförün saginda oturan adam dayanamayip:>>>>>-"Soför Bey, yavas gitsene canina mi susadin" deyince soför:>>>>>-"Abi sen Ford minibüsü bilir misin?" deyince,>>>>>adam:>>>>>-"Evet ulan biliyorum ne olacak! der.>>>>>Bunun üzerine soför heyecan içerisinde>>>>>-"Iyi o zaman çabuk söyle bunun freni nerede ???Very Happy:D

Günün Fıkrası ..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-