HoşqeLdiniz..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HoşqeLdiniz..

İyi ForumLar !!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Öğretmen SözcükLeri..:D:D

YazarMesaj
ecmiyy
TecrübeLi Üye
TecrübeLi Üye
ecmiyy

Öğretmen SözcükLeri..:D:D Empty
MesajKonu: Öğretmen SözcükLeri..:D:D   Öğretmen SözcükLeri..:D:D Icon_minitimeC.tesi Nis. 05, 2008 5:13 am

>Öğretmen Sözleri>>*Bunu sınavda sorarım...!>*Ben bunları zaten biliyorum!>*Buna benzer sorular üniversitede sık sık çıkar.>*Bir insan söyleneni bir defa da anlar. Afedersiniz siz aptal mısınız??>*Arka taraf konuşmayı kesin!>*N'oluyor orda!!>*Bunun hesabını sınavda sorarım!>*Burayı dikkatli dinleyin. Bir çok öğrenci burada hata yapar!>*Konuşmak isteyen dışarı çıksın! Kapı açık.>*Sizi zorla getirmiyorlar buraya!! İstemiyorsan gelme!>*Kimler ödevi yapmadı.>*Ödevleri yapmadan gelmeyin.>*Bizim zamanımızda velilerimiz eti senin kemiği benim derlerdi!>*( Sınavda ) Kimse kimseye bakmasın.>*( Sınavda ) Su andan itibaren herkes birbiriyle küs!>*( Sınavda ) Kopya çekeni yakarım.>*( Sınavda ) Oğlum/Kızım bir daha görmeyeyim.>*( Sınavda ) Oğlum/Kızım kağıdını ver. Beni aptal yerine koymayın.>*Ben öğrenciyken hiç kopya çekmezdim.>*( Bir Soru Çözerken ) Oğlum/Kızım kaç defa söyleyeceğim orası öyle >değil!!!>*( Tahtada Bir Soru Çözerken ) Yanlış otur yerine!>*Bu konuya fazla girmeyelim ileride göreceksiniz.>*Sınava iyi çalısın.>*( Nöbetçi Öğretmenler ) Oğlum/Kızım hadi sınıfınıza geçin, ziliniz>çaldı.>*( Derse Geç Kalınca ) İlk zil öğrenciler içindir ikincisi de bizim>için! Git Müdür yardımcısından izin kağıdı al!>*Çık dışarı!!>*Siz evinizde de mi böylesiniz.>*Tahtayı silin.>*Neden çalışmadınız?>*( Her Hangi Bir Öğrenciye ) Dersleri serdin. Artık hiç çalışmıyorsun.>*Kafana tebeşiri yersin.>*Yerdeki pislikleri hemen temizleyin.>*O cep telefonu hemen buraya gelsin.>*Dersde yemek yasak, kaç kere söyleyeceğim.>*Tenefüse çıkmıyorsunuz.>*Hepinizi bırakıcam.>*Eğer doğru düzgün not tutup terbiyeli olursanız hepiniz geçersiniz.>*Oğlum kahvede mi oturuyorsun, doğru otur.>*Uyuyun siz uyuyun hepsi sınavda çıkacak.>*Not tutmayanları ben bir not alim.>*Oğlum Kamer.... Velin yarın gelecek.>*Kitabı defteri olmayanlar hemen çıksın.>kravatin nerde bakayim>gömleğini içeri sok>çocuklar bu soru yanlış(çözemediği zaman)>mufredat böyle ben ne yapayım>hocam yazılıları okudunuzmu hayır haftaya>Arkana dönme, sağa sola bakma, sen ordaki, kravatını düzelt, Olllmm kime >diomm.. Bak yaa bak yaaa.. Kızım çek kağıdını önüne.. Yaf deli mi >etceksiniz beni..? Sen, sınavın bittiyse çıkabilirsin..Very Happy:D

Öğretmen SözcükLeri..:D:D
1 sayfadaki 1 sayfası