HoşqeLdiniz..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HoşqeLdiniz..

İyi ForumLar !!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

:cry::cry::cry::cry::cry:

4 posters
YazarMesaj
LyRiCaL SenTeZ !
Aktif Üye
Aktif Üye
LyRiCaL SenTeZ !

:cry::cry::cry::cry::cry: Empty
MesajKonu: :cry::cry::cry::cry::cry:   :cry::cry::cry::cry::cry: Icon_minitimeCuma Nis. 04, 2008 8:00 am

9.SINIF

Şuan dersteyiz.yanımda dünya tatlısı bir kız oturuyor.Yüzüne bakmaya kıyamıyorum.onu ne kadar çok sevdigimi bilmiyor.o benim en yakın arkadaşım.beni sadece arkadaşı olarak görüyor.nedenini bilmiyorum ama kendimden çok utanıyorum...

10.SINIF

Evdeydim arayıp erkek arkadaşıyla tartıştıgını ve bana ihtiyacı oldugunu söyledi.sonra bize geldi.bana sıkı sıkı sarılıp agladı.Şuan dizimde uyuyor.saçlarını okşayıp ogül yüzünü doya doya seyrettim.ben onu o kadar çok severken o beni sadecearkadaşı olarak görüyor.nedenini bilmiyorum ama kendimden çok utanıyorum...

11.SINIF MEZUNİYET BALOSU

Onunla çocukluktan beri arkadaşız.8. sınıftayken birbirimize söz vermiştik lise sonda mezuniyet balosuna gidecek eşimiz olmazsa beraber gidecektik.beni aradı ve erkek arkadaşının hastalanıp gelemeyecegini söyledi ve beraber gidebilir miyiz diye sordu. kabul ettim onu evinden aldım.balodaki en güzel kız oydu.bembeyaz elbisesiyle tıpkı bir melek gibiydi..gece boyu dans ettik.kollarımdayken hep aynı şeyi düşündüm onu çok seviyordum .gece sonunda onu evine bıraktım.beni yanagımdan öpüp en iyi arkadaşı oldugumu söyledi.onu gerçekten çok seviyorum.ama o beni arkadaşı olarak görüyor.ona onu sevdigimi nasıl söylerim. nedenini bilmiyorum ama kenmdimden çok utanıyorum...

Aradan yıllar geçti.. şimdi o canımdan çok sevdigim melegimi topraga veriyorum. özel eşyalarının arasından kara kaplı bir defter çıkmış bana verdiler.okuyup okumamakta kararsızdım.açtım. bu bir günlüktü ve bir sayfasında şöyle yazıyordu...

-Şuan dersteyiz ve yanımda dünya yakışıklısı bir çocuk oturuyor.yüzüne bakmaya doyamıyorum.onu ne kadar çok sevdigimi bilmiyor.beni arkadaşı olarak görüyor.erkek arkadaşım oldugu yalanını söyleyerek ve sürekli onunla ilgili yalanlar uydurarak yanında olabiliyorum.onu canımdan çok seviyorum.bana bir kerecik SENİ SEVİYORUM deseydi dünyalar benim olurdu...-
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: :cry::cry::cry::cry::cry:   :cry::cry::cry::cry::cry: Icon_minitimeCuma Nis. 04, 2008 8:02 am

Süper Sad
https://pomposity.yetkin-forum.com
AnYsE !!
Üye
Üye
AnYsE !!

MesajKonu: Geri: :cry::cry::cry::cry::cry:   :cry::cry::cry::cry::cry: Icon_minitimeC.tesi Nis. 05, 2008 11:35 pm

Aynn ya spr SadSad
LyRiCaL SenTeZ !
Aktif Üye
Aktif Üye
LyRiCaL SenTeZ !

MesajKonu: Geri: :cry::cry::cry::cry::cry:   :cry::cry::cry::cry::cry: Icon_minitimePtsi Nis. 07, 2008 10:07 am

üzülmeniz için koymadım bunu ya :S
chester.lp
Aktif Üye
Aktif Üye
chester.lp

MesajKonu: Geri: :cry::cry::cry::cry::cry:   :cry::cry::cry::cry::cry: Icon_minitimePaz Nis. 20, 2008 5:12 am

ewet ya üzülmayin.. Rolling Eyes

:cry::cry::cry::cry::cry:
1 sayfadaki 1 sayfası